27 березня 2024 року на базі Державного податкового університету спільно з Західноукраїнським національним університетом кафедрою адміністрування податків Факультету податкової справи, обліку та аудиту було проведено круглий стіл «Нові вектори архітектури національного та міжнародного оподаткування». Метою круглого столу була ідентифікація сучасного стану та перспективи удосконалення національного та міжнародного оподаткування в умовах викликів сьогодення.

З вітальним словом до учасників круглого столу звернулися проректор з наукової роботи ДПУ Олександра Смірнова,  декан факультету податкової справи, обліку та аудиту ДПУ Володимир Краєвський, завідувач кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Західноукраїнського національного університету Андрій Крисоватий.

Модератором заходу виступив професор кафедри адміністрування податків ДПУ Костянтин Швабій, який представив цікаву доповідь про напрями розвитку національних податкових систем країн ЄС. Спікерами круглого столу стали директор Департаменту юридичних осіб ДПС України Тетяна Гречана; guest researcher, Institute for Austrian and International Tax Law Austria Olena Sushkova; доцент Міжрегіональної академії управління персоналом Ілля Несходовський; професор кафедри фінансів Державного торгово-економічного університету Микола Пасічний; професор кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Західноукраїнського національного університету Ольга Кириленко; представник Growford Institute Тетяна Кощук; професор кафедри адміністрування податків ДПУ Сергій Лекарь.

У процесі обговорення на круглому столі були підняті проблеми трансформації податку на додану вартість з метою стимулювання економічного зростання, окреслені середньострокові пріоритети фіскальної політики, розкриті напрями діджиталізації адміністрування податку на майно тощо. Круглий стіл відбувся в атмосфері наукової дискусії, конструктивного діалогу за участі науковців, практиків, представників міжнародної наукової спільноти, здобувачів вищої освіти.