14 квітня 2022 року кафедрою фіскального адміністрування Факультету податкової справи, обліку і аудиту Державного податкового університету ДПС України в системі Google meet проведено онлайн-лекторій «Обираю професію податківця». На захід зареєструвалось 53 абітурієнти із загальноосвітніх шкіл та Ірпінського державного коледжу економіки та права. Прийняли участь абітурієнти з різних регіонів України, зокрема: Києва та області, Волинської, Донецької, Житомирської, Полтавської, Дніпропетровської, Рівненської та Одеської областей.  Розпочала лекторій в.о. завідувача кафедри фіскального адміністрування Ольга Іванишина, вона наголосила, що сьогоднішні абітурієнти – це майбутнє нашої держави, розповіла про відбудову Ірпеня та перспективи розвитку Державного податкового університету. Заступник завідувача кафедри фіскального адміністрування з виховної роботи д.е.н., професор Ярослав Ізмайлов виступив з презентацією і розповів про переваги професій податківця та податкового консультанта. Ольга Іванишина представила інформацію про особливості вступу та специфіку навчання в ДПУ, проходження військової кафедри, поселення у гуртожиток, заняття спортом, наукою, культурою тощо. Ярослав Ізмайлов надав вичерпні відповіді на запитання абітурієнтів, яких було дуже багато. Відбулося активне обговорення питань, які цікавлять майбутніх вступників і їх батьків. Державний податковий університет працює, робить все для перемоги України та збереження нашого найціннішого майбутнього держави – студентів та абітурієнтів!