Кафедра фіскального адміністрування успішно пройшла акредитацію терміном до 2027 року магістерськоі освітньоі програми 072  «Фіскальне адміністрування» (дуальна форма навчання) і отримала високу оцінку від експертів НАЗЯВО! Це перша в Україні програма магістерського рівня навчання за дуальною формою здобуття освіти. Гарантом програми є д.е.н., професор кафедри фіскального адміністрування Костянтин Швабій , який доклав титанічних зусиль для запуску, організаціі, імплементаціі та розвитку даного проекту дуального навчання разом з партнерами із GIZ Ukraine, Kyiv School of Economics, ДПС у м. Києві, Міністерством фінансів України!Цей проект дозволив вивести підготовку нової генерації держслужбовців на якісно новий рівень. Державний податковий університет та Головне управління Державноі податковоі служби м. Києва запрошують на навчання в магістратурі 072 ОП «Фіскальне адміністрування» за дуальною формою!