З 19.08. по 21.08 2024 року для працівників Державної податкової служби України на базі Інституту підвищення кваліфікації та післядипломної освіти Державного податкового Університету відбуваються заняття за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Європейські підходи до оподаткування та податкова культура країн ЄС».

Курси підвищення кваліфікації проходять в межах реалізації проєкту Модуль Жан Моне: «Формування стійкого інтересу до податкової культури ЄС шляхом запровадження освітніх, наукових та комунікативних просвітницьких заходів, орієнтованих на українське суспільство» програми Європейського Союзу «Еразмус+: Жан Моне», 101125984 – TIEU – ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH

Викладачами курсів є Ірина Прокопенко, к.е.н., доцент кафедри адміністрування податків, керівник проєкту Модуль Жан Моне та Ольга Іванишина, к.е.н., доцент, завідувач кафедри адміністрування податків, проєктний лідер, які презентували дистанційний курс підвищення кваліфікації для працівників ДПС та її територіальних органів та зазначили, що його метою є формування у слухачів теоретичних знань та практичних навичок щодо кращих традицій оподаткування та способів встановлення партнерських відносин між податковими органами та платниками податків в країнах ЄС задля підвищення рівня податкової культури в Україні.

На курс зареєструвалось 22 слухачі, які після вивчення 3-х перших тем: Спільна податкова політика ЄС; Особливості справляння прямих податків в країнах ЄС та Гармонізація непрямих податків в країнах ЄС, активно долучились до обговорення таких актуальних питань як особливості спільної податкової політики ЄС та сучасні тенденції щодо гармонізації прямих податків в ЄС.

Дякуємо усім слухачам і будемо сподіватися на подальшу співпрацю з ДПС України, яка буде сприяти встановленню партнерських взаємовідносин між платниками податків та працівниками податкової служби з огляду на досвід країн ЄС та відповідно розвитку податкової культури в України.

Більш детальна інформація про проєкт на сайті ДПУ:

Міжнародна діяльність. Erasmus+ та Jean Monnet Modules:

Сторінка кафедри адміністрування податків: https://dpu.edu.ua/kafedra-administruvannia-podatkiv