В рамках виконання Модуля Жана Моне «Формування стійкого інтересу до податкової культури ЄС шляхом запровадження освітніх, наукових та комунікативних просвітницьких заходів, орієнтованих на українське суспільство» (Грантова Угода №  101125984 – TIEU) 4 квітня 2024 року для здобувачів вищої освіти Факультету фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету відбулась гостьова онлайн-лекція доцента кафедри адміністрування податків Державного податкового університету Тетяни Тучак. Модератором заходу виступила професор Ольга Кириленко.

Лекція була проведена на тему «Європейські підходи до оподаткування та податкова культура країн ЄС»/«European approaches to taxation and tax culture of EU countries», під час якої були розглянуті особливості функціонування ЄС, як фіскально-солідарного союзу держав. Значний інтерес у учасників зустрічі викликали питання гармонізації та особливості справляння  непрямих і прямих податків у країнах ЄС; рівні податкової культури країн Європейського Співтовариства. Під час дискусії обговорили можливі шляхи імплементації європейського оподаткування до вітчизняної практики. Розглянуті спікером питання сприяли посиленню обізнаності молоді з європейськими цінностями та культурою  оподаткування.