В рамках виконання Модуля Жана Моне «Формування стійкого інтересу до податкової культури ЄС шляхом запровадження освітніх, наукових та комунікативних просвітницьких заходів, орієнтованих на українське суспільство» (Грантова Угода №  101125984 – TIEU) 24 квітня 2024 року у ПВНЗ «Європейський університет» для здобувачів вищої освіти відбулась гостьова онлайн-лекція доцента кафедри адміністрування податків Державного податкового університету Тетяни Тучак. Модератором зустрічі виступив Анатолій Козинець. Тема лекції «Європейські підходи до оподаткування та податкова культура країн ЄС»/«European approaches to taxation and tax culture of EU countries». Під час лекції були розглянуті особливості функціонування та фінансування ЄС; гармонізація та особливості справляння  непрямих і прямих податків у країнах ЄС; податкова культура країн Європейського Співтовариства. Під час дискусії обговорили можливі шляхи імплементації європейського оподаткування до вітчизняної практики. Розглянуті спікером питання сприяли посиленню обізнаності молоді з європейськими цінностями та культурою  оподаткування. Сподіваємось, що слухачі будуть поширювати цей досвід і стануть активним агентами змін в оподаткуванні відповідно до європейського взірця.