22 квітня 2024 року в рамках виконання Модуля Жана Моне «Формування стійкого інтересу до податкової культури ЄС шляхом запровадження освітніх, наукових та комунікативних просвітницьких заходів, орієнтованих на українське суспільство» (Грантова Угода №  101125984 – TIEU) та в межах роботи Інноваційно-освітнього ХАБу кафедри обліку, аудиту та оподаткування «Обліково-аналітичний портал успіху» при науково-освітньо-виробничому Кластері «Облік і фінанси в управлінні сталим розвитком Харківського регіону» для здобувачів вищої освіти і викладачів факультету економічних відносин та фінансів Державного біотехнологічного університету  було проведено гостьову онлайн-лекцію на тему «Європейські підходи до оподаткування та податкова культура країн ЄС»/«European approaches to taxation and tax culture of EU countries». Лекцію провела доцент кафедри адміністрування податків Державного податкового університету Тетяна Тучак. Модератором заходу виступила професор Наталя Кащена.

Під час лекції висвітлювалася ретроспектива становлення ЄС, європейські драйвери євроінтеграції, новітні вектори формування бюджету Євросоюзу, ключові аспекти гармонізації прямого та непрямого оподаткування на  теренах ЄС, вплив рівня податкової культури на процеси оподаткування. Розглянуті спікером питання сприяли посиленню обізнаності молоді з європейськими цінностями та культурою  оподаткування.

Формуємо візію сталого розвитку України та крокуємо до Перемоги разом!