03.10.2022 року на запрошення кафедри фіскального адміністрування та Факультету податкової справи, обліку та аудиту, в рамках співпраці, відбулася відкрита лекція від податківця-практика для здобувачів вищої освіти бакалаврського та магістерського рівнів по спеціальностях 071 "Облік і оподаткування" ОПП "Податкове консультування" та 072 "Фінанси, банківська справа та страхування". Тема заняття: "Особливості проведення контрольно-перевірочної роботи під час воєнного стану"! Заняття провів заступник начальника відділу перевірок у сфері побутових послуг управління податкового аудиту у сфері торгівлі та послуг Головного управління ДПС України у м.Києві Кудрявий Віталій. Заняття пройшло на дуже високому рівні, слухачі ознайомилися із специфікою та особливостями проведення контрольно-перевірочної роботи під час воєнного стану. Лектором було акцентовано увагу на основних процедурах контрольно-перевірочної роботи під час воєнного стану. Цікаві практичні приклади та питання корупції, ухиляння від сплати податків, потреби формування нової свідомості і культури платників податків під час воєнного стану дуже зацікавили здобувачів. Тому було задано дуже багато питань гостю, на які отримали вичерпні та змістовні відповіді з практичної точки зору! Отже, даний формат запрошення лекторів-практиків дуже зацікавив за формою та змістом студентів та викладачів, а гостя було запрошено для подальшої наукової співпраці з Державним податковим університетом.