В рамках співпраці Державного податкового університету зі стейкхолдерами, на запрошення кафедри адміністрування податків 25 березня 2024 року відбулася гостьова онлайн-лекція асистента-менеджера відділу податкового обліку KPMG Іванни Порохнюк на тему «Міжнародне оподаткування та аудит» для здобувачів бакалаврського та магістерського рівня Факультету податкової справи, обліку та аудиту. Спікеркою було детально пояснено  техніку аудиту в операціях пов’язаних з міжнародним оподаткуванням. Випускниця ДПУ Іванна Порохнюк, щоб змотивувати здобувачів освіти, також розповіла шлях свого особистого успіху в KPMG. Факультет податкової справи, обліку та аудиту і кафедра адміністрування податків на чолі з завідувачем кафедри Ольгою Іванишиною, щиро дякує нашим вчорашнім випускникам, а сьогодні штатним працівникам компанії KPMG, за проведену лекцію «Міжнародне оподаткування та аудит» та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.