13.03.2024 року відбулася гостьова лекція директора департаменту юридичних осіб ДПС України Гречаної Тетяна Володимирівни на тему: "Комплаєнс" для здобувачів факультету податкової справи, обліку і аудиту та факультету фінансів та цифрових технологій. Лекторкою було презентовано модель процесу управління комплаєнс-ризиками. Тетяною Володимирівною наголошено, що у сфері оподаткування необхідно дотримуватися вимог законодавства, яке регулює відносини у сфері справляння податків. Недотримання цієї вимоги може спричинити незворотні наслідки як для самої держави, так і для платників податків. Запобігання цим негативним наслідкам є завданням ефективної системи податкового комплаєнсу. Було обговорено питання та перспективи дорожньої карти розвитку ДПС в контексті Національної стратегії доходів до 2030 року, яка прийнята Кабінетом Міністрів України 27 грудня 2023 р. №1218-р. Також обговорювалися нагальні проблеми роботи ДПС України та перспективи їх подолання, для забезпечення прозорого та ефективного наповнення державного бюджету України в умовах правового режиму військового стану. Студенти та співробітники ДПУ задавали багато різноманітних питань, на які отримали вичерпні відповіді. Отже, гостьова лекція пройшла на високому рівні, а слухачі запросили Гречану Тетяну Володимирівну провести цікаві гостьові лекції в майбутньому.