18.06.2024 р. (Час: 13.00-14.20) Ірина Прокопенко та Ольга Іванишина провели гостьову лекцію на тему: «Європейські підходи до оподаткування та податкова культура країн ЄС» в рамках Модуля Жана Моне «Формування стійкого інтересу до податкової культури ЄС шляхом запровадження освітніх, наукових та комунікативних просвітницьких заходів, орієнтованих на українське суспільство» програми Європейського Союзу «Еразмус+: Жан Моне» для слухачів літньої школи «ЯК СТАТИ УСПІШНИМ ВЖЕ СЬОГОДНІ» факультету податкової справи, обліку та аудиту.

Лектори ознайомили слухачів з морально-етичними аспектами побудови взаємовигідних податкових відносин між платниками податків та контролюючими органами в країнах ЄС, які характеризуються високим рівнем взаєморозуміння, професіоналізму та довіри. Під час обговорення матеріалів лекції учасники дискусії зазначили, що поширення такого досвіду та імплементація успішної європейської практики таких відносин в Україні вкрай важливо для формування податкової культури та податкової дисципліни в суспільстві.