22.05.2024 року відбулась гостьова лекція на тему: «Європейські підходи до оподаткування та податкова культура країн ЄС» для посадових осіб органів місцевого самоврядування IV-VII категорій посад - керівників та спеціалістів фінансових підрозділів райдержадміністрації, сільських, селищних, міських рад Житомирської обл. Захід проведено в межах реалізації проєкту Модуль Жан Моне: «Формування стійкого інтересу до податкової культури ЄС шляхом запровадження освітніх, наукових та комунікативних просвітницьких заходів, орієнтованих на українське суспільство» програми Європейського Союзу «Еразмус+: Жан Моне», 101125984 – TIEU – ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH

Спікерами гостьової лекції були Ольга Іванишина, к.е.н., доцент, завідувач кафедри адміністрування податків факультету податкової справи, обліку та аудиту Державного податкового університету, проєктний лідер проєкту та Ирина Прокопенко, к.е.н., доцент кафедри адміністрування податків факультету податкової справи, обліку та аудиту Державного податкового університету, керівник проєкту.

Спікери ознайомили слухачів, з кращими традиціями оподаткування та способами і методами, які використовують в країнах ЄС для встановлення партнерських взаємовигідних відносин між податковими органами та платниками податків.

По завершенні заняття в обговорені взяли учать слухачі, які зазначили, що такі лекції надзвичайно важливі для підвищення податкової грамотності та податкової культури як для посадових осіб органів місцевого самоврядування так і в цілому для всіх платників податків України.

Дякуємо усім слухачам, які будуть використовувати отриманні знання у своїй діяльності, що буде сприяти формуванню високої податкової культури, підвищенню податкової грамотності та податкової дисципліни в Україні за європейським взірцем у громадянському суспільстві.