06 лютого 2024 року на кафедрі адміністрування податків пройшов другий день захистів кваліфікаційних робіт студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування» (Освітньо-професійна програма «Податкове консультування») денної форми здобуття освіти.

Екзаменаційна комісія працювала під головуванням директора інформаційно-довідкового департаменту ДПС України - Романова Івана Леонідовича. Заступник голови – д.е.н., професор, гарант магістерської освітньо-професійної програми «Податкове консультування» Ізмайлов Я.О.; члени комісії: к.е.н., доцент Тучак Т.В., к.е.н., доцент Панура Ю.В.; секретар комісії Яруш М.В.
Магістрами було представлено актуальні та цікаві кваліфікаційні роботи присвячені проблемам і розвитку податкового консультування, обліку і оподаткування на підприємствах України. Також відбулося урочисте підведення підсумків захистів кваліфікаційних робіт студентів. Здобувачі магістерського рівня спеціальності 071 «Облік і оподаткування» (Освітньо-професійна програма «Податкове консультування») денної форми здобуття освіти подякували за проведений в лавах ДПУ час! Приємно , що більшість новоспечених магістрів вже працює за фахом бухгалтерами, аудиторами, податковими консультантами та податківцями! Вони є майбутнім України!