17 березня 2023 року в режимі онлайн відбулося спільне засідання науковців відділу розвитку митної справи і відділу митної та економічної безпеки НДІ фінансової політики за участі в.о. проректора з наукової роботи Державного податкового університету Олександри Смірнової.

Під час засідання керівники науково-дослідних тем «Національний аспект взаємної адміністративної допомоги в рамках Конвенції про процедуру спільного транзиту» та «Створення в Україні «сухих портів» як альтернативи контейнерному товарообігу через пункти пропуску на державному кордоні для морського сполучення» Віктор Заяц і Тетяна Руда поінформували про хід виконання досліджень та ознайомили присутніх з апробацією наукових результатів у фахових виданнях і комунікативних заходах.

Завідувачі науково-дослідних відділів Світлана Капітанець та Олександр Фрадинський доповіли про поточний стан виконання Плану роботи НДІ фінансової політики на 2023 рік і наголосили на тому, що План виконується чітко та відповідно до передбачених термінів.

В рамках питань порядку денного науковці Інституту разом зі своїм профільним проректором Олександрою Смірновою детально обговорили проблеми, що виникають у ході проведення наукових досліджень, та шляхи їх конструктивного вирішення.