Наукова бібліотека пропонує до уваги науковців та студентів рекомендаційний список літератури До Міжнародного дня захисту клімату (з фондів Наукової бібліотеки Державного податкового університету та з онлайн доступу).

Щорічно в усьому світі 15 травня відзначається Всесвітній День захисту клімату,  мета якого – привернути увагу людства до проблеми його зміни, основною причиною якої вважають зростання викидів парникових газів внаслідок діяльності людини. Заснування цього екологічного свята стало відповіддю на заклик метеорологів щодо необхідності захисту клімату як ресурсу для добробуту нинішніх та прийдешніх поколінь, адже клімат, погода, природні катаклізми здійснюють суттєвий вплив на продовольчу, життєву, майнову безпеку, на водні ресурси, відпочинок та сталий розвиток усіх держав без винятку.