28 квітня у Науковій бібліотеці Державного податкового університету відбулася презентація нової книги Валентина Собчука «Рубікон».

Книга «Рубікон» розповідає про бойові дії на Київщині, про те, як Ірпінь та Приірпіння стали «щитом» для столиці України. Автор порівнює річку Ірпінь з річкою Рубікон, яку колись перейшов Юлій Цезар, але це рішення мало фатальний наслідок, його вбили змовники. Рашисти також сподівалися, що перейшовши річку Ірпінь, вони захоплять Київ. Але на їхньому шляху стали відважні українці.

У книзі використані спогади ветерана АТО Володимира Короті, який зібрав ротно-тактичну групу «Ірпінь». Основу групи склали учасники АТО на Донбасі, які за підтримки артилерії, зупинили наступ окупаційних механізованих колон біля торговельно-розважального центру «Жираф», а також багато російських морських піхотинців поклали наші воїни в районі «Караван-Гали».

Книгу «Рубікон» завершує добірка віршів Валентина Собчука, написаних під час війни.

До заходу також долучився Сергій Смаглюк, нащадок родоводу Піддубного, меценат, який підтримує видання книг про героїв минулих епох і сучасності.

Працівники бібліотеки підготували до заходу книжкову виставку «Вірші та проза про війну».

Також присутні з цікавістю переглянули створений співробітниками бібліотеки відеоогляд 3-х книг англійською мовою з фонду Наукової бібліотеки Державного податкового університету про Велику Визвольну Війну «Події, що змінили життя України».

Це відео висвітлює зміст даних книг. В одній з них подано у хронологічному порядку коротку історію про 30 війн України з росією. В іншій – йдеться про подвиги ветеранів війни, проявлені під час захисту територіальної цілісності та недоторканості України. А книга «Ізоляція» – про спогади врятованих з полону в’язнів донецьких і луганських підвалів.

Щиро дякуємо авторам за подаровані бібліотеці та присутнім книги!

Разом до Перемоги!

Шановні користувачі!

Звертайтеся до Наукової бібліотеки, де вам допоможуть підібрати не тільки запропоновану літературу, а й літературу на будь-яку іншу тему.