02-03 лютого 2023 року на кафедрі фіскального адміністрування відбувся захист випускних (кваліфікаційних) дипломних робіт студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування» (Освітньо-професійна програма «Податкове консультування») денної форми здобуття освіти.

Екзаменаційна комісія працювала під головуванням директора інформаційно-довідкового департаменту ДПС України - Романова Івана Леонідовича. Заступник голови – в.о. завідувача кафедри, к.е.н., доцент Іванишина О.С., члени комісії: д.е.н., професор, гарант магістерської освітньо-професійної програми «Податкове консультування» Ізмайлов Я.О.; к.е.н., доцент Панура Ю.В.; секретар комісії Яруш М.В.

На захист було винесено результати наукових досліджень студентів, що присвячені актуальним питанням веденню обліку і оподаткування, а також податкового консультування для оптимізації податкового навантаження на національні суб’єкти господарювання. Цікаві доповіді переростали у аргументовані дискусії, кожен студент довів, що має честь отримати диплом магістерського рівня виданий Державним податковим університетом по спеціальності 071 «Облік і оподаткування». Вітаємо студентів з успішним захистом дипломних робіт та бажаємо подальших успіхів у професійній діяльності!