Ізмайловим Я.О., д.е.н., професором кафедри фіскального адміністрування в режимі он-лайн було проведено кураторську годину для студентів бакалаврату та магістратури направлену на тему: «Святкування Святого Христова Воскресіння».

Христос воскрес з мертвих. Найбільшим доказом факту Воскресіння Христового є той грандіозний переворот, який він учинив в апостолах, а через них і в усьому світі. На ньому тримається культура останніх двох тисяч років. Чи могла її підтримувати мрія кількох фантазерів? Він змінив усю історію. Без Воскресіння Христового ми не мали б ніякого християнства і ніякої християнської культури. Історія світу пішла б у зовсім іншому напрямку. Без живих сил християнської віри стародавній світ занепав би і загинув. Неможливо припустити, щоб гола уява могла принести із собою таке велике і добре. Таким чином, зникають усі заперечення проти чуда Воскресіння Господа нашого Ісуса Христа. Навіть стислий розбір цих заперечень показує їх цілковиту безпідставність.

Великдень! Сама назва вказує на те, що це не звичайний, а Великий День. Величне свято, яке споконвіку символізувало перемогу над силами темряви і зла, уособлювало примирення і прощення. Споконвіку Великдень вважається найбільшим святом. Воно пов’язане із воскресінням Ісуса Христа, а отже, символізує перемогу добра над злом і світла над пітьмою. Христос вчить нас воскрешати себе мудрістю і терпимістю У цей день освячують паски, писанки і крашанки.

Нехай Світло Воскресіння Христового осяє всю нашу Українську землю і весь наш Український народ, наших воїнів, які сьогодні мужньо стоять на полі брані, захищають нашу землю і народ. Нехай Воскреслий Христос благословить нас всіх миром. Воістину Христос Воскрес!