28.02.23 року відбулась зустріч керівництва та представників Головного управління ДПС міста Київ із студентами, які навчаються за дуальною формою і представниками Державного податкового університету. Участь у заході взяли в.о. начальника Головного управління ДПС у м. Києві Микита Ніконов, ментори, керівники та представники структурних підрозділів і кадрової служби ГУ ДПС. Державний податковий університет представляли в.о. завідувача кафедри  фіскального адміністрування  Ольга Іванишина та гарант магістерської освітньої програми 072  «Фіскальне адміністрування» (дуальна освіта) професор Костянтин Швабій. Були предсталені конструктивні пропозиції та запропонована подальша співпраця в дуальній освіті між ГУ ДПС у м. Києві та Університетом.Магістри-дуальщики поспілкувалися з представниками ДПС та позадавали питання, які іх турбують. Було багато запитань від студентів на які вони отримали грунтовні відповіді!

Отже захід пройшов плідно, адже це перший в Україні пілотний проект співпраці між Державною податковою службою України та Державним податковим університетом, який дозволив вивести підготовку держслужбовців нової генерації на якісно новий рівень!