1 червня 2023 року в. о. ректора Державного податкового університету Дмитро Серебрянський та директор Вищої школи публічного управління (далі — Вища школа) Юлія Лихач підписали договір про партнерство та співпрацю між закладами освіти. Зустріч відбулася на базі Вищої школи та за участі представників обох сторін.

Угода передбачає розробку науково-практичних проєктів і програм, спільне проведення науково-навчальних заходів у сфері освіти та розширює роботу в напрямі професійного розвитку держслужбовців та посадових осіб місцевого самоврядування відповідно до найкращих європейських практик.

Податковий університет продовжує об'єднувати зусилля задля підготовки високопрофесійних управлінців, здатних приймати дієві рішення для ефективної розбудови України сьогодні та після нашої Перемоги.