Сьогодні на центральній площі Ірпеня відбулася пам’ятна акція з нагоди 209-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка.

Вшанувати пам'ять видатного поета зібралися мешканці міста, молодь, студенти та викладачі Державного податкового університету, а також представники місцевої влади на чолі з міським головою Олександром Маркушином. Урочистості відбулися біля пам'ятника Тарасу Шевченку.

Традиційний захід ставить на меті виховувати у сучасного покоління любов і повагу до творчого спадку, який залишив щирий патріот рідної держави.

Захід розпочався з хвилини мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії рф.

На площі лунала поезія Тараса Григоровича українською та англійською мовами у виконанні наших студентів кафедри мовної підготовки та соціальних комунікацій факультету соціально-гуманітарних технологій та менеджменту.

Завершилася подія покладанням квітів до пам'ятника Великому Кобзареві та виконанням Державного Гімну.