Відеопривітання можна побачити натиснувши тут

В.о. ректора Державного податкового університету і настоятель храму святого Миколая Чудотворця Андрій Клюшев вітають зі світлим святом Різдва Христового!

Університетська родино! Цьогоріч Різдво Христове ми зустрічаємо в історичній і духовній єдності з усім цивілізованим світом.
Свято Христове – ще одна можливість поєднати все те тепло, любов, всю ту радість, яка є в серці і розділити світле свято з найріднішими людьми, адже родина, сім’я та Батьківщина - це найголовніше, що у нас є!

Церковна громада є частиною університетського життя вже 23 роки. У нашому храмі від його будівництва лунає молитва за тих, хто вчить і навчається.

У час, коли треба переосмислити цінності, коли люди стають добрішими і духовнішими, бажаємо кожній сім’ї, кожній родині об’єднатися, і в цій єдності та нових традиціях зустріти свято любові, добра, радості й надії.

Бажаємо міцного здоров’я вам, вашим рідним і близьким. І такого очікуваного різдвяного дива!✨

Нехай свято принесе віру, світло, благополуччя й мир🕊️
І найголовніше - ПЕРЕМОГУ!🇺🇦

Христос рождається! Славімо його!

#Різдво #25грудня #освіта #навчання #студенти #Податковий #університет #храм #Різдво_Христове