Наш незламний, сильний, найкращий - Державний податковий університет!

Вже 101 рік ти об'єднуєш у своїх стінах амбітних, цілеспрямованих людей, талановитих і невпинних студентів, найрозумніших і неперевершених викладачів, успішних та вдячних випускників.

Завдяки тобі ми тримаємося та стаємо гідними державниками, справжніми патріотами УКРАЇНИ!

Своєю стійкістю та нездоланністю ти закарбував у нашій уяві гідний приклад! Справді, адже в цей час важливо бути сильними, нескореними! Бути такими ж, як ТИ!

З вірою у перемогу ми прокладаємо місток між минулим та майбутнім. Освіта і наука в Україні були, є і будуть у пріоритеті, тому що інтелект нації не піддається руйнації! А тебе, наша Альма-матер, обов'язково відбудуємо!

Ріднесенький, дякуємо тобі, що згуртував навколо себе потужну студентську й викладацьку родину! Саме родину, адже між нами - розуміння, любов та повага.

Дякуємо за знання, за розвиток і можливості. Дякуємо тобі за ТЕБЕ!

Зі святом, Незламний! Ми тебе не підведемо!