До річниці визволення Ірпеня Музей історії університету протягом лютого-березня 2023 року на сторінці новин музею публікує «Хроніки подій – 2022». Історичний екскурс відтворює події, що відбувалися рівно рік тому (24.02 – 28.03.2022) в ДПУ під час боїв у Приірпінні в ході битви за Київ.

В основу дописів покладено свідчення очевидців подій, співробітників університету та щоденник Галини ЧИГРИНОЇ – кандидата юридичних наук, доцента, професора кафедри кримінальних розслідувань. Усі ці мужні люди стійко пережили найважчі дні окупації на території ДПУ, допомагаючи всім, хто потребував захисту і підтримки.

У публікаціях використовуються фото, що зафіксували моменти життя в укриттях університету, руйнацію та пожежі будівель закладу освіти.