Співробітники Податкового університету, які постраждали через війну та опинилися у складних життєвих обставинах, з вдячністю отримали благодійні подарунки від БО «Благодійний фонд «Хуманеід».

Висловлюємо подяку благодійній організації та його директорці - Тетяні Грибачевій за надану гуманітарну підтримку працівникам нашого університету у вигляді продуктових наборів. Ви робите добру справу у такий нелегкий час!

Допомога прибула за сприяння професора кафедри фіскального адміністрування Факультет податкової справи, обліку та аудиту ДПУ Сергія Лєкаря.

Також, ми щиро вдячні всім, хто підтримав та продовжує підтримувати Незламний університет.

Окрема подяка Профспілці університету та її голові - Марині Кітченко, яка невпинно продовжує роботу на волонтерському фронті!

Переконані, добрі дії мають велику силу!

Тому, робіть гарні вчинки та допомагайте одне-одному! Разом обов’язково переможемо!

Разом ми - сила!