6 квітня 2023 року у Державному податковому університеті відбудеться V Міжнародна науково-практична конференція «Фінансова політика: теоретичні та практичні аспекти юридичної науки», яка відбудеться у змішаному форматі.

До участі у заході запрошуються учені, науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти, представників органів державної влади та місцевого самоврядування.

Напрями роботи конференції:

• Правове регулювання публічної фінансової діяльності
  • Концептуальні підходи до формування фінансової політики держави: міжнародний досвід
  • Правове регулювання взаємодії держави та бізнесу
  • Фінансово-правові аспекти забезпечення виконання обов’язків у приватному праві
  • Кримінально правове забезпечення охорони фінансової політики
  • Теоретико-правові аспекти дії права у процесі реалізації фінансового забезпечення держави

Регламент:

• 10:00 – 10:30 - офіційне відкриття;
  • 10:30 – 12:00 – пленарне засідання;
  • 12:00 – 12:20 – підбивання підсумків.

Формат заходу - змішаний. Офлайн – за адресою: м. Ірпінь, вул. Університетська, 31 (Корпус К), конференц-комплекс ДПУ.

Участь у заході - безкоштовна.

Реєстрація учасників та подача матеріалів – до 2 квітня 2023 року за Google-формою:

Додаткова інформація за телефоном: +38 (066) 958-78-59 (Юлія).

Співорганізатори конференції:

• Стамбульський університет (Турецька республіка)
  • Європейський інститут післядипломної освіти (Словацька республіка)
  • Європейський гуманітарний університет (Литовська республіка)
  • Академія «Гуспол» (Чеська республіка)