Державний податковий університет запроваджує безкоштовний курс Фінансової грамотності для учнів закладів загальної середньої освіти

Фінансова обізнаність - важлива!

Адже така поінформованість дає змогу позбутися незапланованих витрат, непотрібних позик та уникнути шахрайських фінансових схем. Податковий університет готовий зміцнити економічну грамотність молоді та надати практичну підтримку учасникам освітнього процесу.

На практикумі учасники дізнаються про:

• Платіжні картки для юних та незалежних
  • Фінанси: заощадження та інвестиції
  • Мікрокредити: фінансові ресурси чи боргова яма?
  • Електронні кошти
  • Криптовалюта, інтернет-банкінг

Спікер-практик Факультету фінансів та цифрових технологій ДПУ беззаперечно допоможе вам стати фінансово-грамотною особистістю!

Всі деталі ви можете дізнатися за тел. 068/073 619 31 31, 044 363 27 29 - відділ профорієнтаційної роботи, кар'єрного розвитку та доуніверситетської підготовки ДПУ

Додаткові контакти:

вул. Садова,53, каб 106 корпусу Р, місто-герой Ірпінь, Київська область