Увага! 15 червня 2023 року о 14:00 в Конференц-комплекс Державного податкового університету (корпус К) відбудуться Звітно-виборчі збори Первинної профспілкової організації працівників університету.

Порядок денний звітно-виборних зборів пропонується наступний:

1. Звіт голови профкому про роботу профспілкового комітету первинної профспілкової організації працівників Університету за період з 19 квітня 2018 до 01 травня 2023 р.
  2. Звіт голови ревізійної комісії про роботу ревізійної комісії первинної профспілкової організації працівників Університету за період з 19 квітня 2018 до 01 травня 2023 р.
  3. Вибори голови профспілкового комітету первинної профспілкової організації працівників Університету.
  4. Вибори членів профспілкового комітету первинної профспілкової організації працівників Університету.
  5. Вибори ревізійної комісії первинної профспілкової організації працівників Університету.
  6. Зміна назви та юридичної адреси Первинної профспілкової організації Університету. Розгляд інших питань.