25 квітня 2023 року кафедра мовної підготовки та соціальних комунікацій Державного податкового університету провела щорічну 22-гу Всеукраїнську студентську науково-практичну Інтернет-конференцію  іноземними мовами «Цифрові трансформації, України 2023: реалії та виклики», у якій взяли участь понад 70 осіб.

З вітальним словом до учасників конференції звернулася Олександра Смірнова,  в.о. проректора з наукової роботи, зазначивши, що цифровізація є однією з визначальних тенденцій розвитку України, яка формує більш інклюзивне суспільство та підвищує якість  державних послуг. До дискусії долучилася в.о. заступника декана з наукової роботи та міжнародної діяльності факультету соціально-гуманітарних технологій та менеджменту Інна Канцур, яка зауважила, що цифровізація не обмежується виключним використанням технологій; вона характеризується зміною культури, інтегрованої в усі сфери життя та освіти. З побажаннями  вдалих виступів до учасників звернулася Тетяна Пернарівська, керівник студентського наукового товариства кафедри, секції " Філологія".

З цікавими змістовними презентаціями виступали студенти та аспіранти Державного податкового університету, а також здобувачі вищої освіти з  інших наукових та освітніх установ  України, а саме: Дунайського інституту Національного університету «Одеська морська академія» (м. Ізмаїл), Волинського національного університету імені Лесі Українки, Київського національного торговельно-економічного університету, ТОВ «Академія Адвокатури України», Сумського державного університету.

Доповідачі зазначили, що цифрові трансформації є надважливими для відбудови України, що її треба буде відновлювати з урахуванням актуальних тенденцій та сучасних технологій. Україна буде відбудовуватись за принципом Build Back Better – не відновлювати старе, а будувати за новими правилами і в тих об’ємах, які необхідні, виходячи із нових реалій!
Оргкомітет щиро дякує всім учасникам за плідну дискусію та змістовні доповіді. До наступних зустрічей! Все буде Україна!