14 березня 2023 року відбувся практичний вебінар у форматі ZOOM.

Студенти кафедри облікових технологій та бізнес-аналітики на засіданні гуртка «Аналітик» прийняли участь у вебінарі, що проводила Асоціація рітейлерів України спільно з партнером міжнародною IT-компанією SMART business на тему: «Як точність прогнозування впливає на фінансові показники бізнесу». Експерти компаній SMART business, АНЦ, Novus та Intertop Ukraine поділилися своїм досвідом процесу прогнозування попиту, чому це важливо і як це впливає на прибуток компанії та інші департаменти.

Спікерами зустрічі були фахівці-практики: Артем Степанов – Product Owner SMART Decision Hub | Demand Forecast, Senior NAV/BC Consultant Олексій Кузьменко – начальник відділу аналітики аптечного холдингу АНЦ Оксана Дяченко – керівниця відділу закупівель Intertop Ukraine Дмитро Москвічов – директор з продажів Novus Питання.
На вебінарі розкривалися наступні питання: важливість та ефективність прогнозування для компаній в умовах нестабільності; особливості процесу прогнозування попиту рік тому і що змінилось зараз; особливості праці з показником точності прогнозування регулярних та промо продажів в умовах сьогодення; етапи розрахунків потенційного прибутку від покращення точності прогнозування; точність прогнозування, як KPI роботи різних департаментів.