Марина Кітченко, заступник декана з організаційно-методичної роботи Факультет податкової справи, обліку та аудиту ДПУ Державний податковий університет провела  для ліцеїстів Коцюбинського ліцею №1 Коцюбинської селищної ради Київської області  у рамках безкоштовного курсу "Фінансова грамотність" від  Державного податкового університету тренінг "Податки в Україні, чому про це має знати кожен?"

Енергійна, сповнена цікавинок та підкріплена фактами – це цілковита лінія відеозустрічі, яка ґрунтувалась на принципі ідеї єдності: "сплативши податки, ми створюємо прийнятні умови не лише для свого життя, а й для життя всіх громадян нашої мужньої країни".

Дякуємо Коцюбинському ліцею №1 Коцюбинської селищної ради Київської області за можливість долучитись до розвитку фінансової та економічної грамотності ліцеїстів, адже знання про ці складові так необхідні у повсякденному житті.

Незабуваймо, що національна єдність – це запорука державності України.