Кафедра аудиту, державного фінансового контролю та аналізу факультету податкової справи, обліку та аудиту спільно з Львівським торговельно-економічним університетом, Льотною академією Національного авіаційного університету, Національним університетом біоресурсів та природокористування, Федерацією професійних бухгалтерів і аудиторів України, Центральноукраїнським національним технічним університетом 18 травня 2023 року провела IV Всеукраїнську науково-практичну інтернет-конференцію «Облік і оподаткування: контрольно-аналітичний аспект».

У конференції взяли участь близько 100 учасників, серед яких відомі експерти, науковці, викладачі, здобувачі вищої освіти з 15 закладів вищої освіти та наукових установ України:

• Державний заклад вищої освіти «Університет менеджменту освіти», м. Київ;
  • Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана;
  • Львівський державний університет безпеки життєдіяльності;
  • Львівський національний університет ім. І. Франка;
  • Львівський торговельно-економічний університет;
  • Міжрегіональна академія управління персоналом;
  • Національна академія Служби безпеки України;
  • Національний науковий центр «Інститут аграрної економіки»;
  • Національний університет харчових технологій;
  • Полтавський державний аграрний університет ;
  • Приватний вищий навчальний заклад «Європейський університет»;
  • Університет митної справи та фінансів, м. Дніпро;
  • Центральноукраїнський національний технічний університет, м. Кропивницький;
  • Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету.

Дякуємо всім хто долучився до дискусії. Завдяки даній конференції учасники поділилися своїми дослідженнями з колегами. Висловлюємо надію на майбутню співпрацю та щиро бажаю творчих здобутків.