23 березня 2023 року студенти групи ОББ 21-4с та ОБП 19-2 факультету податкової справи, обліку та аудиту Державного податкового університету відвідали безкоштовний воркшоп на тему: «Як належна перевірка компаній та осіб може врятувати ваш бізнес від ризиків сьогодення». Захід проводив стейкхолдер кафедри облікових технологій та бізнес-аналітики ІТ-компанія YouControl, яка займається комплаєнсом, аналізом ринків, діловою розвідкою та розслідуванням.

Сьогодні особливо важливим є перед підписанням будь-якого договору зважувати всі ризики та робити детальну оцінку бізнес-репутації контрагента. Надаючи оцінку майбутньому бізнес-партнеру, беззаперечно можна прорахувати, які ризики в майбутньому можуть виникнути і визначити шляхи їх усунення. На вебінарі розбиралися кейси перевірки бізнес-партнерів. Було продемонстровано на практиці, на що варто звертати увагу при перевірках компаній у нинішніх реаліях.

Цікава розповідь Михайла Кольцова дозволила студентам вивчити моніторинг, як інструмент для управління ризиками та своєчасного реагування на зміни сьогодення. Вони дізналися, що фізичні особи можуть нести не менші ризики, ніж юридичні, тому їх перевірка потребує особливої уваги. Попередження ризиків при комплексних перевірках за допомогою інструментів YouControl є найефективнішим способом для виявлення небажаних зв’язків, санкцій, збереження репутації та матеріальних активів.

Щиро дякуємо нашому партнеру ІТ-компанії YouControl та Михайлу Кольцову за чудову розповідь, нові практичні знання про сучасні методи аудиту діяльності суб’єктів господарювання.

Запис вебінару за посиланням: https://youtu.be/4rAvY0b-95A