З ініціативи Студентської ради факультету податкової справи, обліку та аудиту, з нагоди Міжнародного дня театру (27 березня) студенти факультету разом з куратором групи ОБ-22-2 Діаною Судак та заступником декана Мариною Кітченко відвідали Культурний центр «Арт-Братислава» м.Київ та переглянули виставу креативного театру  імпровізації KVADRAT-Шоу - Чорний квадрат з гумористичною постановкою МЖМ. Мрію. Жадаю. Можу.
Повен зал глядачів був 2 години в емоційному підйомі, перезавантаженні і взаємодіяли з акторами.

Аби підняти патріотичний дух кожного українця, підтримати Захисників нашої держави та нагадати всім про любов до Батьківщини актори продовжують свою роботу, роблять те, що вміють найкраще  і половину коштів, зібраних з проданих квитків передають Медичному хабу ЗСУ.

Багато століть театральне мистецтво не втрачає своєї популярності, а навпаки розвивається і приносить нам радість. Театр має виключно важливе етичне і художнє значення, несе в суспільство ідеї гуманізму і добра, сприяє формуванню естетичного смаку, розширенню кругозору тощо.