За ініціативи в.о. заступника декана М. Кітченко було проведено телеміст для учнів11 класів закладів загальної середньої освіти Монастирищенської міської громади Уманського району Черкаської області, а також були присутні керівники  класів і батьки.

Непохитно, гордо та шанобливо дозвольте відзначити, що в такі надскладні часи для нашої героїчної країни ми, освітяни, в співдружності, у єдності, тримаємо фронт на освітній ниві, щоб допомогти випусковій молоді, легко і виважено увійти у професійне майбутнє і впевнено стати на захист та розквіт нашої держави.

Саме тому зустріч продукує волю та віру у світлий день!

Ми вдячні  Монастирищенській міській громаді в особі пані Ніни Завертаної, начальниці Управління освіти, молоді та спорту Монастирищенської міської ради за сприяння в організації важливого нині заходу на ґрунті пізнання світу професій та особистісних можливостей молоді громади – це була пряма мова модератора зустрічі Марини Кітченко.

На заході поважних гостей вітав в.о. ректора ДПУ Дмитро Серебрянський, який акцентував увагу на особливостях навчання в ДПУ.

Деканом Факультету податкової справи, обліку та аудиту ДПУ Володимиром Краєвським було проведено презентацію освітніх програм та запрошено гостей до зустрічі в офлайн форматі по завершенню великодніх свят для більш грунтовної співпраці для підписання договору та визначенні домовленостей про читання тренінгів у ЗЗСО  з курсу «Фінансова грамотність».

Також консультаційний гід з питань вступу на навчання до ДПУ, секретар приймальної комісії Альона Мілевська супроводила поважних гостей вектором вступника при професійному становленні, поділившись новаціями законодавчих змін 2023 р.,  конкретними життєвими історіями вступників та відповів на усі запитання, що надійшли від майбутніх студентів.

Наймолодший доктор економічних наук ДПУ (чоловічої статі), професор ФПСОА Юрій Мискін поділився з учасниками заходу своїм професійним шляхом та проведе інтерактивну гру «Майбутній податківець».

Потім школярі віртуально уявили себе студентами в лекційних авдиторіях, навчальних лабораторіях та корпусах нашого закладу вищої освіти, і в подальшому порівняти ваше можливе місце навчання з іншим пропозиціями, що вам уже було презентовано, або ви самостійно досліджували на освітьому ринку України, бо навчатися має бути і комфортно і цікаво і перспективно….

Також школярі приміряли на себе запропоновані освітні програми ФПСОА та дізналися про перспективи здобуття освіти у кращому відомчому закладі України.

Переможцями інтерактивної гри з однаковими балами стали відразу троє школярів: Владислав Бойко, Карина Кузьменко та Богдан Тертичний, а отже кубки призерів та відзнаки від ФПСОА і ДПУ вони отримають згодом. Слідкуйте за анонсами.

Комунікативна складова заходу була на найвищому рівні; дружня, відверта, невимушена бесіда відіграла найкращу роль, так як школярі усвідомили, що Факультет податкової справи, обліку та аудиту є тим фаховим та стимулюючим освітнім ментором, що безумовно зробить успішним будь якого вмотивованого школяра. Це є найкращою характеристикою і стимулом для подальшої роботи.