Шановні викладачі, аспіранти, студенти!

Міжнародна освітня платформа Ukraine Global Faculty проведе онлайн лекцію почесного президента Римського клубу, екс-голови комітету з навколишнього середовища Німецького Бундестагу, екс-директора Центру науки і технологій ООН у Нью-Йорку, доктора філософії Ernst Ulrich von Weizsäcker «Earth-wide dangerous challenges: climate and biodiversity».

Дата та час: 20 квітня о 18.00.

Зміна клімату та глобальне потепління несе руйнівні наслідки для людства: підвищення рівня морів, збільшення лісових пожеж, посухи, втрата біорізноманіття тощо. Щодня вимирає близько 150 видів тварин і рослин. Людство має прийти до справедливої  угоди аби допомоги стабілізувати клімат і зупинити викорінення різноманітних біовидів. Ці та інші питання розкриє спікер на онлайн зустрічі.

Запрошуємо взяти участь. Реєструйтесь!

Після закінчення живої трансляції лекції ви самостійно зможете згенерувати сертифікат про участь у своєму особистому кабінеті UGF. Опція доступна протягом 3-х днів з дати проведення лекції.

Ernst Ulrich von Weizsäcker – основні факти про його професійне життя:

• Працював професором і директором кількох університетів та інститутів, таких як UN Centre for Science and Technology for Development. У 1972 призначений професором міждисциплінарної біології в Університеті Ессена, а в 1975 році – президентом Університету Касселя. В 1984 – директор Інституту європейської екологічної політики в Бонні, Лондоні та Парижі. У 1991 – президент-засновник Вуппертальського інституту клімату, навколишнього середовища та енергетики, який незабаром перетворився на найбільший аналітичний центр із кліматичної політики в Європі.
  • У 1998 – депутат Бундестагу, обіймав посаду голови комісії з питань глобалізації та голови комітету з навколишнього середовища. В 2006 – декан Школи науки про навколишнє середовище ім. Брена при Каліфорнійському університеті в Санта-Барбарі. У 2008 став лауреатом нагороди Takeda за видатні досягнення в застосуванні нового інженерного інтелекту.
  • У 2014 його зарахували до 100 найвпливовіших мислителів світу. Серед інших 100 найкращих мислителів – лауреат Нобелівської премії Пол Кругман, Джозеф Стігліц, Мюррей Гелл-Манн і Деніел Канеманн, Джордж Сорос та ін.
  • Один із найповажніших у світі мислителів щодо ефективного використання ресурсів. Провідний автор 3-х доповідей Римському клубу: Factor Four (1995), Limits to Privatization (2005), Factor Five (2009) and Co-author of Come On! (2017).

Телеграм канал Ukraine Global Faculty – https://t.me/UkraineGlobalFaculty

та FB сторінка - https://www.facebook.com/profile.php?id=100087972537514

Тут новини і анонси. Приєднуйтесь!