Викладачі факультету фінансів та цифрових технологій Чуницька Ірина Іванівна д.е.н., професор, професор кафедри фінансових ринків і технологій та Сокирко Олена Сергіївна, к.е.н., доцент, доцент кафедри публічних фінансів Державного податкового університету  22 березня 2023 року прийняли участь у заході «Українська наукова діаспора» ІІ конференції: «Рік війни: вплив на науку та підтримуючі ініціативи» в рамках ініціативи «Українська наукова діаспора/Ukrainian Science Diaspora» за підтримки Міністерства освіти і науки України. Даний захід було організовано International Science Council (ISC)  та European Academies (ALLEA). В рамках конференції було обговорено важливі напрями наукової діяльності українських науковців за кордоном. Зокрема було обговорено такі важливі питання як: налагодження комунікації українських вчених за межами України, колаборації вчених за напрямами і інтересами діяльності, проведення наукових заходів, проблеми з якими стикаються українські науковці за кордоном,  об’єднання науковців за інтересами, започаткування авторських колективів та багато ін. Учасники заходу доєдналися до групи в телеграм каналі для подальшої співпраці.