28 квітня відбулося пленарне засідання ІV Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні економічні, фінансові та правові питання в умовах євроінтеграції та глобальної конкуренції», яка вчетверте проводиться Факультет фінансів та цифрових технологій Державний податковий університет з  Ірпінським фаховим коледжем економіки та права (Ірпінь), за участі міжнародних партнерів, зокрема:

• Батумського державного університету імені Шота Руставелі (Грузія),
  • Національного інституту економічних досліджень при академії економічних знань Молдови (Молдова),
  • Національного НДІ праці та соціального захисту (Румунія),
  • Економічного університету у Катовицях (Польща).

Розпочалася конференція із вітальних слів від:

• ПІЛЕВИЧ О. А., к.пед.н., Заслужений працівник освіти, директор Ірпінського фахового коледжу економіки та права, відмінник освіти;
  • КОРНЄЄВА В.В., д.е.н., професора, в.о. декана Факультету фінансів та цифрових технологій Державного податкового університету;
  • ТРОСТЯНСЬКОЇ  Я.І., директора Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації;
  • Агнешки Дзюбинської, професора кафедри управління підприємством Економічний університет у Катовицях (Польща);
  • Колєснікової Тетяни , к.е.н, провідного наукового співробітника, National Institute for Economic Research (Moldova).
  • Конференція стала професійним майданчиком для обговорення ключових питань та пошук рішень актуальних проблем з економіки, фінансів та права.

Дякуємо усім учасникам та партнерам за плідну роботу та приємне спілкування!