Викладачі кафедри фінансових ринків та технологій факультету фінансів та цифрових технологій у березні 2023 року долучилися до відкриття школи фінансової грамотності «Талан» та зареєструвалися на курс.

Цей курс із підвищення кваліфікації для педагогів за напрямом «Фінансова грамотність», розроблений фахівцями Національного банку України із залученням провідних експертів фінансового ринку України. Курс створено за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міжнародної фінансової корпорації (IFC) у партнерстві з Державним секретаріатом економічних справ Швейцарії (SECO) та Фондом ефективного врядування Великої Британії (GGF).

Урочисто відкрили школу:

• Голова Національного банку України – Андрій Пишний;
  • Керівник діяльності Міжнародної фінансової корпорації (IFC) в Україні – Олена Волошин.

Бажаємо нашим колегам цікавого та продуктивного навчання!