Відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка "Аудитор" кафедри аудиту та економічного аналізу під керівництвом к. е. н., доцента Оксани Рябчук, за участі науково-педагогічних працівників кафедри.

Здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня виступили з цікавими та змістовними доповідями на основі власних наукових досліджень з аналізу діяльності бюджетних установ, аудиту фінансово-господарської діяльності, податкового контролю та інших фахових дисциплін. Засідання пройшло у дружній, позитивній атмосфері.

Дякуємо усім доповідачам за актуальні, змістовні доповіді та власний вклад у розвиток науки!

Бажаємо всім здобувачам вищої освіти успіхів на екзаменах і заліках та подальших наукових досягнень!!!