Маленька команда, яка зробила світову історію, і ця історія тільки починається. Так сказано про керівників і учасників колективу спортивно-бального танцю «Адажіо» з міста Ірпеня, що в жовтні 2022 року не лише з успіхом виступив на чемпіонаті світу з бального танцю в німецькому Брауншвейзі з спеціально створеним номером Unbrakable, а й світу довів, що вони незламні, як незламна вся Україна.

 На підготовку танцівники мали лише місяць, тренувалися в напівзруйнованому приміщенні, в умовах блекаутів і повітряних тривог. Через окупацію Київщини учасники колективу «Адажіо» втратили домівки, майно, роботу, їхні костюми згоріли, але навіть це не завадило гідно представити воюючу державу на світових змаганнях.

До п’ятого місця у фіналі чемпіонату світу з танцювального спорту серед команд формейшн привели свій клуб подружжя тренерів – Віталій САЛЯМОН та Катерина САЛЯМОН-МІХЄЄВА – випускники та  викладачі  нашого закладу освіти, фахівці у сфері науки, спорту та культури.

«Адажіо» ми заснували в 2009 році. Наш шлях – це шлях спроб і помилок, бо нас ніхто не вів і не допомагав, усе відбувалося на інтуїтивному рівні і виросло у те, що наразі дало гідні результати. А ще вважаємо, що робимо дуже велику профорієнтаційну справу. Адже 80% наших танцівників  приходять вчитися до Ірпінського коледжу економіки та права, а потім і в  Податковий університет. І навіть якщо танці закінчуються, випускники залишаються друзями, обов’язково приїжджають щороку на звітний концерт. Вони всі уже успішні люди, хтось у політиці, хтось у бізнесі, але збираються разом, завжди підтримують малюків, які роблять перші кроки. «Адажіо» – це команда, це  сім’я, це середовище, де діти ростуть і розвиваються, тому наше завдання – не лише виростити гідних спортсменів, а й виховати чудових людей», - так розповідають про справу свого життя Віталій та Катерина. А ще мріють, щоб був спортивний центр в Ірпені,  програма чи стипендія для тих, хто досягає висот, не тільки в навчанні, а й у спорті.

 Попереду багато амбітних планів. Зараз Катерина та Віталій  разом із своєю танцювальною родиною  «Адажіо» готуються до Чемпіонату світу серед команд формейшн,  який відбудеться в Гонконгу в грудні 2023 року. Метою виступу є привернення ще більшої уваги  до ситуації в Україні.

Цілісність натури, спрямованість на перемогу, працелюбність у спорті дозволили Катерині САЛЯМОН-МІХЄЄВІЙ здобути три освіти, науковий ступінь кандидата економічних наук, звання доцента кафедри аудиту та економічного аналізу  ДПУ, створити чудову творчу родину з Віталієм САЛЯМОНОМ – старшим викладачем кафедри соціальної філософії та управління факультету соціально-гуманітарних технологій та менеджменту.

 Нещодавно пані Катерина стала  однією з героїнь  нового проєкту про українських жінок - документального фільму режисерки Анастасії Мікової, яка разом із французько-бельгійською командою знімала в Ірпені в Державному податковому університеті. Там Катерина та Віталій разом з вихованцями танцювали на тлі руйнацій університету, чуттєво розповідаючи світові глибинні історії українських жінок, які поряд з чоловіками є такою ж частиною війни чи то на фронті, взявши зброю до рук, чи продовжуючи свою роботу в тилу.

«Якщо чогось хочеш, то досягнеш, ніяких обмежень немає. Потрібно знайти однодумців для натхнення і підтримки, які йтимуть поруч, - і тоді разом усе можливо. Головне – бажання, робота над собою і вміння працювати в команді, адже дорогу здолає, хто йде. Головне - не здаватися!» - таке кредо життя зіркових випускників і зіркових тренерів і така порада та настанова від них студентській молоді.