Дорогі вступники! На вас чекає цікавий День відкритих дверей у Державному податковому університеті, який відбудеться 10 листопада о 9:30 у корпусі С.

Запрошуємо вас, ваших батьків, друзів та всіх охочих на Молодіжну платформу "A Brand New Day" – абсолютно новий формат Дня відкритих дверей.

У програмі заходу вас чекає:

• Знайомство з Податковим університетом: ми пропонуємо відкриті діалоги зі Студентським парламентом, неочікувані локації, бліц-зупинки рандомні лоти та зустріч з керівництвом університету;
  • Інтелектуально-розважальні блоки від студентського Парламенту факультетів та навчально-наукових інститутів ДПУ;
  • Інші цікавинки.

Ви також зможете отримати професійну допомогу щодо галузей знань та спеціальностей від Консультаційного центру з питань прийому на навчання (каб. 106 Корпус Р).

Не пропустіть можливість долучитися до команди, що творить майбутнє. Реєструйтеся за посиланням.

Долучайтесь до нас і обирайте сучасну та якісну освіту в ДПУ!

Якщо у вас виникли будь-які питання, звертайтеся до координатора заходу — Профорієнтації Державного податкового університету за номерами телефону: 0686193131 або 0443632729.