8 жовтня — просійте свято знавців права та служителів Закону! Бути юристом — надзвичайно важлива, почесна і відповідальна місія, яка потребує невпинної праці над собою, постійного вдосконалення власних знань та вмінь, прагнення ставати кращим щодня.

У Державному податковому університеті в ННІ права та ННІ економічної безпеки та митної справи — дані принципи є основоположними, яких дотримуються викладачі й студенти.

Дякуємо нашим викладачам-правознавцям за важливу роботу, за вашу відданість професії в цей нелегкий для нашої держави час, який, як ніколи потребує неухильного дотримання букви закону, чого ви навчаєте майбутніх юристів.

Бажаємо вам невичерпної енергії, успіху у всіх справах, задоволення від вашої професійної діяльності. Бажаємо успіхів у захисті прав та свобод!
Разом ми щодня наближаємо Перемогу України!

До відома:

День юриста в Україні запровадили в 1997 році. День святкування обрали не випадково, адже саме 8 жовтня 1016 року Ярослав Мудрий видав звід законів «Руська правда».