18 жовтня в Університеті відбулося перше засідання оновленого складу Студентського парламенту ДПУ, під час якого відбулися вибори Голови органу студентського самоврядування, його заступника та секретаря Парламенту. Також на засіданні були обрані керівники відділів Студпарламенту, які відповідатимуть за координацію роботи відповідних напрямків діяльності Парламенту.

За результатами таємного голосування Студентський парламент очолив студент третього курсу навчально-наукового інституту права ДПУ Владислав Скрипець, за якого відали голоси 93% виборців.

Віримо, що оновлений Парламент під керівництвом Владислава буде зберігати та примножувати кращі традиції студентського життя нашого навчального закладу, генерувати креативні ідеї та втілювати їх у життя.

Успіхів, нових звершень та перемог!

Відмітимо, що офіційне знайомство з оновленим складом Студентського парламенту та передача повноважень новому Голові Студпарламенту відбудеться згодом. Слідкуйте за нашими анонсами на офійно сторінках університету.