Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 920 від 26.06.2024 року «Про затвердження рішень атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 26.06.2024», атестат доцента отримали:

• Нікітенко Олексій Володимировича — доцент кафедри технологій оздоровлення та фізкультурно-спортивної реабілітації;
  • Бухтіяров Олексій Анатолійович — доцент кафедри правоохоронної діяльності;
  • Павлова Олена Валеріївна — доцент кафедри психології, педагогіки та суспільних дисциплін;
  • Науменко Ліана Миколаївна — доцент кафедри соціальних комунікацій, словесності та культури;
  • Кононенко Валерій Петрович — доцент кафедри міжнародного права та права Європейського Союзу;
  • Дячук Олена Валентинівна — доцент кафедри іноземних мов.

Наші найщиріші вітання науково-педагогічним працівникам університету — талановитим освітянам, невтомним дослідникам. Пишаємося та бажаємо натхнення, успіхів, цікавих ідей та нових професійних досягнень!