Шановні викладачі, співробітники та здобувачі Державного податкового університету!

Щиро вітаємо вас із Днем захисників і захисниць України, світлим святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем українського козацтва!

Цей день символізує незламність, мужність і честь. Ми віддаємо шану всім, хто з відвагою захищав і продовжує захищати нашу країну, стоячи на варті її незалежності та мирного неба.

Захисники й захисниці, ваш героїзм та відданість надихають нас на нові звершення й укріплюють нашу віру у світле майбутнє незалежної України.

Особливі вітання ми адресуємо нашій молоді — нащадкам козацької слави, яка пронесла дух свободи через століття.

У цей день кожен із нас має змогу відчути силу єдності, віри та підтримки, які дарує світле свято Покрови Пресвятої Богородиці.

Нехай ця знаменна дата стане ще однією можливістю для всіх нас згуртувати зусилля заради процвітання нашої держави, захисту її цінностей та збереження культурної спадщини.

З повагою,

Адміністрація Університету,

Відділ молодіжної політики та Культурно-мистецький центр "Сузір'я"