28 вересня 2023 року на засіданні Вченої ради Державного податкового університету було вручено диплом доктора філософії здобувачу 2018 року вступу з галузі знань 08 Право за спеціальністю 081 Право Владиславу Остринському.

Спеціалізована вчена рада з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації на здобуття ступеня доктора філософії Остринського Владислава Олеговича була утворена на підставі рішення Вченої ради Державного податкового університету від 29 червня 2023 року, протокол №14 (наказ від 03 липня 2023 року № 804).

Тема дисертації, яку було захищено 22 серпня 2023 року, звучить як "Правове регулювання укладення та виконання ЕРС-контрактів для потреб відновлювальної енергетики". Науковим керівником дисертації є доктор юридичних наук, професор Никитченко Наталія Валеріївна.