Днями у стінах Державного податкового університету відбулася робоча зустріч в. о. ректора Дмитра Серебрянського з делегацією АТ «Сенс Банку», яку представляли:

• заступник голови наглядової ради Сенс Банку та її незалежний член, стейкхолдер ОП «Фінансові технології» (Факультет фінансів та цифрових технологій) Ростислав Дюк;
  • виконуючка обов’язки Голови Правління Банку Олена Зубченко;
  • керівник напряму з розвитку маркетингу та комунікацій Сенс Банку Аліна Онищенко.

Відтак, сторони обговорили питання співпраці у напрямку створення додаткових можливостей для розвитку творчих бізнес-ініціатив здобувачів вищої освіти. Зокрема, мова йшла про створення IT-лабораторій для розробки студентських стартапів та реалізації інноваційних ідей і проєктів.

Крім того, було обговорено питання проведення відкритих гостьових лекцій від банкірів-професіоналів Сенс Банку для студентів відповідних спеціальностей.

Дмитро Миколайович подякував гостям за зустріч та наголосив, що завдяки ефективній співпраці з зацікавленими партнерами амбітні освітні плани стають реальністю та працюють задля розвитку Університету та України.