8 грудня 2022 року відбулася Міжнародна наукова конференція на тему: "Виклики управління організаціями в умовах невизначеності – проблеми теорії та практичні дилеми".

Захід пройшов у змішаному форматі. Співорганізатори міжнародної конференції: Державний податковий університет, Akademia Górnośląska w Katowicach та Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach під патронатом очільника міста Катовіце пана Мартіна Крупа.

Основна мета заходу – обмін науковими думками та підходами щодо розв’язання проблемних питань, а також результатами досліджень та практичним досвідом.

Учасники конференції працювали в трьох секціях за такими напрямками:
1. Теоретичні проблеми управління організаціями в умовах невизначеності.
2. Невизначеність як атрибут середовища сучасної організації.
3. Практичний досвід організації в умовах невизначеності.

ДПУ на конференції представив доцент навчально-наукового інституту економічної безпеки та митної справи Євген Котух, який виступив на тему: «Громадська кібербезпека в умовах вторгнення та окупації» та презентував міжнародній науковій спільності особливості сьогодення вишу.

Ділимося кількома тезами його виступу:

• Гіганти не завжди такі, якими здаються;
  • Хроніки кібервійни: після 24.02.2022 росія атакувала Україну понад 1000 разів;
  • Цілі кібервійни – суспільний вимір;
  • Криптовалютний ринок відіграє життєво важливу роль для організації, фінансування та здійснення кібератак проти України, ЄС, США та міжнародних організацій;
  • Чому росія програє? Українці мають ширшу аудиторію в усьому світі, яка їх підтримує та допомагає.

Також, серед спікерів заходу: Марцін Команда, Єжи Тутай, Зофія Гродек-Шостак, Петро Поп Зда.

Конференція є частиною серії зустрічей в рамках дослідження «Емерджентний характер організацій», що проводиться в Економічному університеті у місті Катовіце (Польща).

Маєте можливість переглянути трансляція конференції на YouTube:

Програма конференції: