Керівництво Державного податкового університету продовжує роботу над відновленням і розвитком освітньої інфраструктури навчального закладу та, попри війну, планує створення нової навчальної лабораторії для практичної підготовки студентів, шляхом оновлення навчально-практичної  аудиторії та її оснащення.

Таку можливість обговорили в. о. декана факультету фінансів та цифрових технологій, доктор економічних наук, професор Володимир Корнєєв і заступник директора департаменту інфраструктури, начальник капітального видавництва АТ «Ощадбанк» Олексій Дьома під час робочої зустрічі, яка відбулася 13 вересня у стінах вищого навчального закладу.

Передбачається, що нова освітня локація буде облаштована на базі кафедри банківської справи, у повністю вцілілій аудиторії корпусу Б, а її оснащення відповідатиме всім вимогам Ощадбанку до облаштування банківських установ.

Сучасна навчальна лабораторія дозволить викладачам кафедри наочно демонструвати роботу справжнього банківського відділення, формувати розуміння сутності банківських операцій, допомагати студентам опановувати методики проведення основних банківських операцій та послуг — посилить практичну підготовку фінансистів, банкірів та економістів, більшість з яких надалі стають співробітниками саме Ощадбанку.

Окрім створення нової навчальної локації, сторони обговорили можливість залучення представників банку до навчального процесу з метою передачі практичного досвіду здобувачам і допомоги викладачам втілювати сучасні інформаційні технології банківської справи.

У ході обговорення подальшої співпраці Державного податкового університету та Ощадбанку представники обох сторін домовились провести додаткові зустрічі, під час яких будуть уточнені деталі створення навчальної лабораторії та її матеріально-технічне оснащення. Проте, вже на цьому етапі можна говорити про зацікавленість сторін продовжувати плідно співпрацювати та об'єднувати зусилля для підготовки високопрофесійних кадрів для економіки та банківської системи України.